web analytics
praca dodatkowa

O mnie

Początek, czyli jak to się zaczęło?

Nigdy nie sądziłam, że będę zajmowała się tym, co obecnie robię. Branża kosmetyczna oczywiście nie była mi zupełnie obca, ale jakoś niespecjalnie wnikałam w to, jaki jest skład kremu do twarzy, dlaczego może stać latami na półkach sklepowych itp….Wydawało mi się, że jak już mogę pozwolić sobie na „apteczne” kosmetyki, to powinny być bezpieczne (bo są z apteki). Jeśli chodzi o suplementy to już w ogóle było porażką, jak pomyśle czym się „wspierałam”.

Od wielu lat mieszkam w Austrii, gdzie trafiłam na produkty do pielęgnacji i suplementy, które diametralnie zmieniły moje podejście do świadomego dbania nie tylko o siebie, ale również o środowisko naturalne. Firma, z którą jestem związana od 2013 roku to rodzinne, austriackie przedsiębiorstwo ekologiczne, działające w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem oraz na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu.
Ochrona środowiska, zasobów oraz redukcja dwutlenku węgla to idee mocno zakorzenione w filozofii firmy.

Dlaczego RINGANA?

Robiłam różne rzeczy w swoim życiu i wydaje mi się, że robiłam je dobrze. Jestem ambitna i wszystko, czego się podejmuję robię na 100%. Jednak zawsze brakowało mi celu! Po 30-ce zdałam sobie sprawę, że potrzebuję zmian. To, ile zaangażowania wkładałam w każdą wykonywaną pracę nie dawało mi wymiernej korzyści finansowej, rozwojowej, ani zadowolenia z tego co robię.

Wtedy zaczęłam się zastanawiać co dalej? W jakim miejscu będę za 5 lat? W tym samym? Będę robiła to do emerytury? Czy chcę, aby zawsze ktoś za mnie decydował o tym, kiedy pojadę na urlop lub z kim i kiedy będę pracowała??

Szansy biznesowej i firmy, z którą się związałam nie szukałam. Ona na mnie zleciała z nieba. Poznałam bardzo świadomych ludzi, którzy popchnęli mnie do tego ekologicznego świata. Wtedy o produktach eko, wegan niewiele wiedziałam. I mimo, że nigdy wcześniej nie pracowałam w marketingu sieciowym to dziś wiem, że to był strzał w dziesiątkę! To wolność! Nie ma znaczenia gdzie akurat jestem, bo mogę pracować z każdego miejsca na ziemi pod warunkiem, że mam internet.

Wiem, że oferuję produkty najwyższej jakości, bo jako klient testowałam je kilka lat zanim zajęłam się tym biznesowo.
Znalazłam cel! Chciałam, aby świeże kosmetyki i suplementy, które poznałam w Austrii były dostępne w Polsce i to się udało!

Dziś mam kolejne cele. To zrozumiałe jak osiągnie się te, do tej pory wyznaczone. Chcę je realizować, bo to mnie napędza i wtedy wiem, że żyję.

Oferuję Wam ultra świeże (tak, to nie pomyłka językowa) kosmetyki najwyższej jakości, które mają datę przydatności i są :

  • ekologiczne
  • wegańskie
  • nietestowane na zwierzetach
  • wielokrotnie certyfikowane
  • bez żadnych chemicznych dodatków
  • bez mikroplastiku
  • w ekologicznych opakowaniach
  • produkowane Fairtrade dostarczane zawsze z linii produkcyjnej w austriackim mieście Hartberg bezpośrednio do Waszego domu w jak najkrótszym czasie od ich wyprodukowania!

Zamówienia🛍można składać na stronie:

https://ewamaciag.ringana.com albo u mnie przez wiadomości prywatne

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze mną, bo to również świetna szansa biznesowa dla każdego! Chętnie doradzę we wszystkim, bo lubię dzielić się tym, co już wiem i po prostu lubię ludzi!💚

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *