web analytics

System partnerów świeżości

Kolorowo jak w życiu

System dystrybucji RINGANA jest pełny kolorów niczym życie, tak samo jak samodzielni partnerzy świeżości. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, biznesmenką, ojcem rodziny czy emerytką – sprzedaż bezpośrednią możesz wykonywać w każdej sytuacji życiowej. Możesz zwiększyć swój miesięczny dochód, po prostu rozmawiając o swoim ulubionym produkcie.

 

Kim jest partner świeżości?

Partnerzy świeżości RINGANA są samodzielnymi ambasadorami marki RINGANA. Polecają produkty RINGANA i dzięki temu zdobywają klientów i nowych partnerów świeżości. Za polecanie produktów, rozwijanie bazy klientów i opiekę nad nią oraz własnym zespołem partnerów świeżości otrzymują prowizję. Jeśli partner świeżości zdobędzie nowego partnera, pozyskuje tym samym nowego członka zespołu. Do zarządzania zamówieniami i kontaktami RINGANA zapewnia swoim partnerom świeżości własne biuro online.

 

Czym jest samodzielność?

Partnerzy świeżości to osoby pracujące na własny rachunek, a nie pracownicy RINGANA. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy samozatrudnienia, partnerzy świeżości RINGANA nie potrzebują kapitału początkowego ani biznesplanu. RINGANA troszczy się o cały cykl życia produktu – od opracowania przez produkcję, pakowanie, wysyłkę po zadania marketingowe i kontakt z prasą.

 

Dlaczego produkty RINGANA są sprzedawane za pośrednictwem partnerów świeżości?

RINGANA jest producentem świeżych kosmetyków i naturalnych suplementów diety. Koncepcja: Produkty świeżo wytworzone z najskuteczniejszych naturalnych składników i wysłane do klienta bezpośrednio po wyprodukowaniu. Każdy produkt RINGANA jest produkowany kilka razy w miesiącu w zależności od zapotrzebowania. Dla porównania, zwykły produkt przemysłowy wytwarzany jest jedynie raz w roku. Ta niepowtarzalna koncepcja świeżości pozwala marce RINGANA na stosowanie naturalnych, wysoce skutecznych, delikatnych składników aktywnych o właściwościach antyoksydacyjnych, które nie są wykorzystywane w konwencjonalnych kosmetykach ze względu na wymagany minimalny okres trwałości wynoszący 30 miesięcy lub dłużej. RINGANA świadomie rezygnuje ze szkodliwych środków konserwujących, rozpuszczalników, stabilizatorów i olejów mineralnych – i to właśnie doceniają klienci.

Nasze świeże kosmetyki nie mają tak długiego okresu trwałości jak kosmetyki konwencjonalne, dlatego wykluczony jest długi okres przechowywania i tym samym sprzedaż detaliczna. Z tego względu do osiągnięcia sukcesu w biznesie niezbędny jest system dystrybucji dostosowany do specyficznych „potrzeb” tych produktów. Kluczową rolę odgrywa w nim sprzedaż bezpośrednia przez ponad 60 000 samodzielnych partnerów świeżości, którzy z pełnym przekonaniem stoją za wyjątkową filozofią RINGANA.

 

Jak produkty trafiają do klientów?

Po przekazaniu zamówienia przez partnera świeżości przy pomocy biura online do firmy RINGANA produkty są pakowane i wysyłane bezpośrednio do klienta. Całym procesem przetwarzania zajmuje się RINGANA. W ten sposób partner świeżości może w pełni skupić się na podstawowej działalności, czyli obsłudze klienta.

 

Jak zostać partnerem świeżości?

#1 Zarejestruj się online

#2 Wybierz zestaw startowy

#3 Rozpocznij

 

Bez kapitału początkowego, bez przymusu – za to z bardzo dużą elastycznością.

Skąd partnerzy świeżości otrzymują potrzebną fachową wiedzę?

Do zadań partnera świeżości należy nie tylko opieka nad klientem i zespołem, ale również stałe dokształcanie się w zakresie produktów, firmy i jej filozofii oraz zdolności przywódczych. Firma stale wspiera partnerów świeżości w tym zakresie. Regularne eventy informacyjne oraz sesje coachingowe odbywają się zarówno online, jak i offline. Dodatkowo wspólnie z RINGANA Online Academy firma stworzyła istotną platformę wiedzy online. Tutaj w krótkich i bogatych w informacje filmach wiedza RINGANA przekazywana jest w prosty i przystępny sposób.

Ponadto mentor towarzyszy partnerowi świeżości RINGANA od pierwszego dnia, dzięki temu możliwe jest łatwe wejście w biznes, a przydatne wskazówki i rady pomagają szybciej rozpocząć pracę. Wraz z wnioskiem partnerskim nowy partner decyduje się na współpracę z konkretną osobą. Osobą, która pokaże, jak to działa.

Zapraszam do mojego zespołu 🙌😊

 

Jakie zalety ma praca jako niezależny partner świeżości?

U wielu osób na szczycie listy zalet znajduje się prawdopodobnie elastyczność. Ponieważ partner świeżości sam określa swoje cele. Jak dużo czasu chcę poświęcić? Ile chcę zarabiać? Na co chcę mieć więcej czasu? Odpowiedz sobie na te pytania i przejdź krok dalej. Zostań partnerem Ringana